Tootjad
 
Ostukorv on tühi
 

Ostutingimused

Et ostmine oleks lihtne ja turvaline, palun registreerige end e-poe kliendiks. Olles registreerinud ning oma kasutajanime ja salasõnaga e-poodi sisse loginud, sooritage ost  
järgmiselt:

        1. Valige kaup, selle kogus ja lisage oma ostukorvi
        2. Määrake kohaletoimetamise viis ja asukoht
        3. Kontrollige tellimus üle ja valige makseviis
 
Clean24 e-poest ostes on maksmiseks järgnevad valikud:   
       
        a) Pangalink (SEB pank)
        b) Pangaülekanne arve alusel

Makse sooritamiseks kuvatakse vajalikud rekvisiidid, mille koopia saadetakse Teile ka e-postiga. Makse  sooritamise tähtajaks on 5 päeva. Kui Te selle aja jooksul makset ei soorita, siis tellimus  tühistatakse. Tasuge pangaülekandega SEB panka Ideia OÜ a/a  EE311010220197829223. Peale maksekinnituse saabumist CLEAN24'le paneme kauba teele või jätame poodi ootele (Liimi 1, Tallinnas) kui soovite ise järele tulla.
                           
Kõik CLEAN24 veebilehel toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.
 

Transport Eesti piires    

Saate valida kahe kättesaamisviisi vahel:

      A. tulen ise poodi järele Sinilille tee 1, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa, E-R 9-17 (tasu ei lisandu)
      B. kulleriga kättetoimetamine Eesti piires:

    Tähelepanu! Kui ostukorvi summa on 50 EUR või rohkem, on kättetoimetamineTASUTA. 
      Kui ostukorvi summa jääb alla 50 €, lisandub kindel transporditasu 4,40 €.

Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning toimetab saadetise Teie poolt määratud asukohta 2-3 tööpäeva jooksul. Kättesaamispäevadeks võivad olla kõik päevad peale pühapäeva. Kui telefoni teel Teiega korduvalt kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte.

Juhul kui soovitud kaup on peale tellimist laost lõppenud, siis teatame Teile sellest telefoni teel või e-postiga. Kui kaup on saabumas lähiajal, siis Teie soovi korral jätame tellimuse kehtivaks. Kui uus kauba saabumise tähtaeg Teile ei sobi, siis maksame raha kohe tagasi arveldusarvele millelt tellimuse eest e-poele tasuti.

Hinnad ja kaupade info võivad muutuda ette teatamiseta.

Kui soovite toodete kohta lisainfot, siis palume saata küsimused otse veebi kontaktilehelt  või e-postiga info@clean24.eu. Vastame esimesel võimalusel.